تبلیغات
کاوش یک - درباره ی ما

به نام خدا

http://www.we-hate-you.com/wp-content/256_rss1hover.png

سردبیر : سینا یوسفی
Facebook | Email

دبیر ارشد : مجتبی دهقان
Facebook | Email

دبیر ارشد : سینا اخوان راد
Facebook | Email

نویسنده سابق : امیررضا الستی


نویسنده سابق : صالح صابر طوسی


نویسنده سابق: عاطفه حسنی
 Blog

نویسنده سابق : شروین صهبایی
Facebook | Email

نویسنده سابق : محمد حاج حسینی


تحریریه مجله اینترنتی کاوش - این وب مجموعه ای از زحمات : سینایوسفی ، سینا اخوان راد ، دانیال مرشد ، عاطفه حسنی ، امیررضا الستی ، صالح صابرطوسی ، شروین صهبایی ، محمد حاج حسینی است.


> نسخه های مختلف کاوش یک ؛


http://www.clker.com/cliparts/R/r/2/q/P/4/blue-number-one-md.png   نسخه اول و آزمایشی وبلاگ کاوش یک ؛
  وبلاگ کاوش بعد از سال ها فعالیت در زمینه وبلاگ نویسی با موضوعات کاملا گوناگون تصمیم به   ساختن بلاگ دیگری با ساختاری جدید و قالب جدید ساده و البته زیبا و از همه مهمتر با موضوعی  ثابت به خدمت بازدیدکنندگان عزیز برود . بنابراین بعد از چند سال وبلاگ نویسی سردبیر مجله اینترنتی کاوش تصمیم به منتشر نمودن کاوش یک کرد . و کاوش یک با شعار معرفی جدیدترین گجت ها و اخبار روز دنیای فناوری آغاز به کار نمود.


http://www.clker.com/cliparts/d/2/5/b/12427968991304593381Number_2_in_light_blue_rounded_square.svg.hi.pngنسخه دوم و آزمایشی کاوش یک ؛ بهبود یافته تر از نسخه اول وبلاگ میباشد با چند موضوع بیشتر


http://www.clker.com/cliparts/m/e/j/n/R/V/number-3-in-light-blue-rounded-square-md.pngنسخه سوم وبلاگ و آزمایش نهایی ... سرعت بالاتر موضوعات بیشتر و فعالیت بیشتر و طرز نوشتن مطالب و اخبار تغییر خواهد کرد


http://www.clker.com/cliparts/Y/D/K/o/1/k/number-3-in-light-blue-rounded-square-md.png        http://images.apple.com/ios/ios6/images/violator.jpgکاوش یک وبلاگی با محتوای جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری و معرفی جدیدترین گجت ها . 
امکانات جدید : برنامه جمعه ها به برنامه کاری این وبلاگ اضافه شد. هر جمعه پستی در وبلاگ قرار داده می شود با موضوعی متفاوت از موضوع وبلاگ و یک موضوع متفرقه حساب می شود که هم تنوع در مطالب وبلاگ شود و هم جمعه های خوبی رو با مطالب جالب سپری کنید. موضوع دیگری که به بلاگ اضافه شده ؛ راهنمای خرید است که مضایا و معایب و با توجه به نیاز های شما و استفاده شما از یک گجت آن را به شما معرفی می کند . نقد و بررسی موضوع دیگری است که اضافه شده و بهتر است که بگوییم در نسخه دوم وبلاگ کاوش یک فعال تر شده است.

بعد از نسخه دوم که حدود چند هفته به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد ؛ نسخه سوم وبلاگ [آزمایشی] از راه خواهد رسید ؛ به زودی پیش نمایشی از نسخه سوم کاوش یک بر روی وبلاگ قرار خواهیم داد.

http://www.clker.com/cliparts/d/2/5/b/12427968991304593381Number_2_in_light_blue_rounded_square.svg.hi.png

کـــــــاوش یــــــک
مرجع اخبار مرتبط به معرفی جدیدترین گجت ها و اخبار روز دنیای تکنولوژی
نسخه دوم وبلاگ [آزمایشی]