تبلیغات
کاوش یک - دانلود کنید: نسخه نهایی ویندوز ۸، دو ماه و نیم قبل از تاریخ انتشار رسمی به بیرون درز کرد

دانلود کنید: نسخه نهایی ویندوز ۸، دو ماه و نیم قبل از تاریخ انتشار رسمی به بیرون درز کرد

جمعه 13 مرداد 1391  05:31 ب.ظ

نوع مطلب :» سیستم عامل ،» کامپیوتر و لپ تاپ ،» نرم افزار ،

نسخه نهایی ویندوز ۸ که قرار است در ۵ آبان ماه بصورت رسمی منتشر شود،  تنها یک روز پس از ارائه آن به شرکای نرم‌افزاری مایکروسافت به بیرون درز کرد. همانطور که پیش‌تر اعلام کردیم مایکروسافت همواره نسخه نهایی سیستم‌عامل خود را پیش از انتشار عمومی در اختیار برخی از تولیدکنندگان قرار می‌دهد و همیشه چند روز پس از ارائه این نسخه، شاهد حضور آن در وب‌سایت‌های به‌اشتراک‌گذاری فایل هستیم. حالا نسخه نهایی ویندوز ۸ نیز به بیرون درز کرده است.
نسخه‌ای از ویندوز ۸ که به بیرون درز کرده، ویرایش "N" از سری Enterprise این سیستم‌‌عامل است که در آن نرم‌افزار Windows Media Player حذف شده است. مایکروسافت پس از فشارهای اتحادیه اروپا در سال ۲۰۰۴ برای جلوگیری از انحصارطلبی و امکان حذف و جایگزین نمودن میدیا پلیر ویندوز، مجبور به ارائه نسخه N شده است.
حالا اگر شما هم قصد دارید ۲ ماه و نیم قبل از انتشار نسخه نهایی ویندوز ۸ آن را دانلود و برروی کامپیوتر خود نصب کنید، می‌توانید فایل Torrent آن را از این آدرس دریافت کنید. بدون شک این فایل در سایت‌های دیگری نیز آپلود خواهد شد اما ما فعلا آن را در Pirate Bay پیدا کرده‌ایم. اگر مکان قابل اعتماد دیگری را پیدا کردیم حتما در انتهای همین مقاله اعلام خواهیم کرد.


منبع : Zoomit.ir

نوشته شده توسط: سینا * | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

دنبالک ها: منبع ،