تبلیغات
کاوش یک - بازار داغ شایعات اپلی: پایان عمر آیفون 3GS، هم زمان با عرضه آیفون 5

بازار داغ شایعات اپلی: پایان عمر آیفون 3GS، هم زمان با عرضه آیفون 5

شنبه 18 شهریور 1391  11:11 ب.ظ

نوع مطلب :» شایعه ،

http://narenji.ir/sites/default/files/articleimage/71/12/iPhone-3G-S-r3media-2-r3media-480x336.jpeg?1346968782
در حالی که کمتر از یک هفته به کنفرانس معرفی محصولات جدید اپل زمان باقی است، شایعاتی در خصوص حذف برخی محصولات قدیمی تر از سبد کالای اپل شنیده می شود. Telegraph گزارش می دهد که پس از رونمایی آیفون 5، قرار است عرضه آیفون 3GS به طور کامل از سوی این شرکت متوقف شود.

اپل اکنون آیفون 3GS را همراه با قرادادهای دو ساله، به صورت رایگان عرضه می کند. اما اکنون خبرها حاکی از تصمیم اپل برای پایان دادن به این داستان است. منابع خبری تلگراف همچنین گفته اند پس از عرضه آیفون 5 و حذف آیفون 3GS از سبد کالای اپل، احتمالا آیفون 4 به صورت رایگان تحت قراردادهای دو ساله در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

شایعات همچنین از عرضه نسخه جدید ۸ گیگابایتی iPhone 4S برای پر کردن شکاف میان آیفون های 4 و 5 خبر می دهند. البته قیمت و شیوه ارائه این آیفون 4S جدید هنوز نامشخص است. این منابع ناشناس از تصمیم اپل برای ارائه آیفون 5 در سه مدل متفاوت با ظرفیت حافظه های مختلف خبر می دهند. احتمالا آیفون 5 هم همانند مدل قبلی با حافظه داخلی ۱۶ و ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی عرضه گردد.

البته علی رغم شایعات منتشره، با توجه به اینکه مدل 3GS آیفون هنوز در مناطق بسیاری مورد استقبال کاربران است، احتمالا این محصول حتی چندی پس از ورود آیفون 5، باز هم به عمر خود ادامه خواهد داد. هرچند که برای اظهار نظری قطعی در این مورد، تنها به کمتر از یک هفته صبر نیاز داریم

منبع : سایت نارنجی

نوشته شده توسط: سینا * | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

دنبالک ها: نارنجی ،