تبلیغات
کاوش یک - احتمالات کنفرانس فردا شب اپل | یک طراحی جدید ؛ البته نه چندان متفاوت

احتمالات کنفرانس فردا شب اپل | یک طراحی جدید ؛ البته نه چندان متفاوت

سه شنبه 21 شهریور 1391  10:42 ب.ظ

نوع مطلب :» شایعه ،

NEW-DESIGN-IPHONE-5.jpg

اپل با آن طراحی‌های مینیمالش همیشه متمایز خواهد ماند. شما یک لپ‌تاپ اپل می‌خرید و 4 سال بعد همان ظاهری را دارد که روز اول داشت. همین ماجرا در مورد آیپد و آیفون هم صدق می‌کند. اما این‌بار که بعد از دو سال شاهد تغییر طراحی آیفون خواهیم بود، بهتر است از لفظ "تکامل" استفاده کنیم.

ما به ندرت شاهد هستیم که اپل طراحی محصولاتش را 180 درجه تغییر دهد. دلیل این امر هم در این نهفته است که تعداد زیادی از خریداران محصولات جدید اپل، وفاداران به اکوسیستم این شرکت هستند و اپل نمی‌خواهد ماشین 5 چرخ با جوی‌استیک جلوی آنها بگذارد. پس تکامل، ارجحیت دارد به تغییرات رادیکال!

شکی نیست که آیفون 5 باریک‌تر خواهد بود. اپل نمی‌خواهد تجربه آیپد جدید را تکرار کند. شما کمتر مراسمی از اپل را به یاد می‌آورید که فرد معرفی کننده محصول، از باریک شدن و سبک بودن محصول جدید نسبت به نسل قبلی حرف نزده باشد، و مراسم معرفی آیپد جدید یکی از همین‌ها بود. حتی کلمه‌ای درباره ضخامت و وزن بیشتر آیپد جدید نسبت به آیپد 2 از زبان فیل شیلر نشنیدیم.

اما حالا با کشیده‌تر شدن آیفون 5 نسبت به 4 و 4S مطمئناً امکان نازک کردن آن وجود دارد. به خصوص که تکنولوژی جدید ساخت پنل نمایشگر (in-cell-touch) هم به تحقق این مورد کمک می‌کند. گفته می‌شود که ضخامت آیفون جدید فقط 7.6 میلیمتر خواهد بود. یک قاب باریک و یکپارچه از جنس آلومینیوم.

منبع : نارنجی

نوشته شده توسط: سینا * | آخرین ویرایش:سه شنبه 21 شهریور 1391 | نظرات ()