تبلیغات
کاوش یک - اپل در 2013 حدود 200 میلیون آیفون خواهد فروخت

اپل در 2013 حدود 200 میلیون آیفون خواهد فروخت

شنبه 13 آبان 1391  07:00 ب.ظ

نوع مطلب :» شایعه ،» خبر ،» موبایل ،

اپل در انشار گزارش مالی خود در سه ماهه آخر سال مالی خود به مرز پیش بینی های وال استریت نرسید اما همچنان موفق به ثبت رکورد ۸.۲ میلیارد دلار سود شد که بخش عظیمی از آن را مدیون آیفون میباشد.

با وجود تمامی انتقادها و ایراداتی که از آیفون ۵ گرفته میشود، این محصول تبدیل به سریع ترین فروش در طول تاریخ آیفون های معرفی شده شد و بیش از ۵ میلیون آیفون در آخر هفته رونمایی از آن فروخته شد. رقم فروش آیفون در ۳ ماهه آخر نیز ۲۶.۹ میلیون دستگاه میباشد. این آمار فوق العادست اما در مقایسه با انتظارات از اپل در سال ۲۰۱۳ به چشم نخواهد آمد.

براساس گزارش اخیری که توسط Michael Walkle آنالیزر Canaccord Genuity بدست آمده است، اپل موفق به فروش ۱۹۴ میلیون آیفون در سال ۲۰۱۳ خواهد شد که بطور میانگین فروش ۴۸.۵ میلیون دستگاه را در هر ۳ ماه مالی پیش بینی میکند. بیشترین فروشی که تا به امروز اپل در یک ۳ ماهه مالی داشته است مربوط به تعطیلات سال قبل میلادی میشود که موفق به فروش ۳۷ میلیون آیفون شد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید براساس پیش بینی های Walkley، رقم فروش رقیب اصلی اپل یعنی کمپانی سامسونگ در همان دوره زمانی فروش ۳۰۳.۶ میلیون اسمارت فون خواهد بود.

وی همچنین باور دارد خط تولید و فروش آیپد نیز با عرضه آیپد مینی رشد خوبی را شاهد خواهد بود و انتظار میرود موفق به فروش ۱۰۱.۶ میلیون آیپد در سال ۲۰۱۳ شود. در سه ماه گذشته اپل موفق به فروش ۱۴ میلیون آیپد شده است اما پیش بینی های Walkley به معنای میانگین ۲۵ میلیون دستگاه در هر سه ماهه مالی در سال ۲۰۱۳ میباشد.

تنها زمان میتواند دقت پیش بینی و بررسی های Walkley را نشان دهد، چرا که این روند رو به رشد سریع با توجه به اینکه به تازگی خبری مربوط به افت قیمت سهام اپل به زیر ۶۰۰ دلار را شاهد هستیم، کمی دور از انتظار به نظر میرسد.


ادامه مطلب: http://www.pcwar.com/iphone-sales-to-reach-nearly-200-million-in-2013.html#ixzz2BAbagH7y

نوشته شده توسط: سینا * | آخرین ویرایش:- | نظرات ()